Samsung Galaxy Fold 2 Modelinde Stok Sorunları Oluşabilir…

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Samsung tarafından tasarlanan ve kısa zaman içerisinde tanıtımının yapılması beklenilen Galaxy Fold2 ile ilgili olarak ortaya çıkan sızıntılar sürüyor. Yayılan haberlere göre, Galaxy Note 20 ile eş zamanlı olarak tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Fold 2 modeli, muhtemel stok sorunları sebebiyle beklenenden daha ileri bir tarihte satışa sunulabilir. İşte ortaya atılan bu iddialar ile ilgili tüm detaylar!

Samsung Galaxy Fold 2 Modeli Stok Sorunu Yaşayabilir Mi?

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında bulunan Samsung tarafından tasarlanan Galaxy Fold 2 hakkındaki sızıntılar hazırlıkları tamamlanan Galaxy Note 20’nin sol kullanıcı deneyimine sunulmaya hazır olduğunu gösteriyor. Ancak Galaxy Fold 2 modelinin birtakım yazılım eksikliklerinin olduğu ve bu sebebe bağlı olarak üretiminin gecikeceği, aynı tarihte kullanıma sunulması beklenen Galaxy Note 20’ye kıyasla tüketici ile daha ileri bir tarihte buluşabileceğine işaret ediliyor.


Samsung tarafından her iki ürün hakkında da herhangi bir resmi açıklama mevcut olmamasına rağmen, Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold2 ‘nin 5 Ağustos 2020 tarihinde düzenlenecek bir tanıtım etkinliği ile piyasaya arz edilmesi bekleniyor. Ancak bu iddiaların doğru olup Galaxy Fold 2 modelinin Ağustos ayında başlaması halinde, mağazalara ulaşmasının yaklaşık 1 aylık bir süre alacağı, yeterli stok seviyesine ulaşmasının ise birkaç ayı alabileceği düşünülüyor.

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir modelini kullanıma sunarak akıllı telefon piyasasında ana akım olmayı hedefliyor. Önümüzdeki günler bu iddianın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini gösterecek. Bir süredir yeni modelin stok sorunları yaşayabileceği yönündeki sızıntılara rağmen Samsung bunu başarabilecek mi? Bekleyip görelim.

Samsung Galaxy Fold 2 Modelinde Stok Sorunları Oluşabilir… BENZER İÇERİKLER
Samsung Galaxy Fold 2 Modelinde Stok Sorunları Oluşabilir… YAPILAN YORUMLAR