Command & Conquer™ Remastered Collection v1.153 Build 732159 Fullinndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Electronic Arts’ın gerçek zamanlı strateji oyun serisi Command & Conquer, Remastered Collection ile birlikte Steam ve Origin’de satışa sunuldu. Serideki oyunları ve genişleme paketlerini içeren Remastered Collection’da tüm oyunlar 4K çözünürlüğü destekliyor.

Yapım hakları Electronic Arts’a ait olan gerçek zamanlı strateji oyunu serisi Command & Conquer, ilk kez 1995 yılında piyasaya sürülmüştü. Döneminin sevilen oyun serisi için EA, 2018 yılında bir karar almış ve Command & Conquer oyunlarını günümüz grafikleriyle harmanlayıp tekrardan piyasaya süreceğini açıklamıştı.

Uzun süren bu bekleyişin ardından Command & Conquer Remastered Collection, nihayet Steam ve Origin üzerinden serinin hayranlarıyla buluşmaya hazır hâle geldi. Şu anda bu platformlar üzerinden satın alınabilen Command & Conquer Remastered Collection; Command & Conquer: Tiberian Dawn ve Command & Conquer: Red Alert oyunlarıyla birlikte Covert Ops, Counterstrike ve The Aftermath genişleme paketlerini içeriyor.

Command & Conquer Remastered Collection içerisinde yer alan tüm oyunlar; 4K grafikler ve dokular, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, çoklu oyuncu desteği ve orijinal besteci Frank Klepacki tarafından yeniden düzenlenmiş müzikleri içerisinde barındırıyor.


MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1/10 (64-bit Version)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4600 @ 2.4ghz or AMD Athlon 64 X2 6400 @ 2.4ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 420 or ATI Radeon HD 5570
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan
Command & Conquer™ Remastered Collection v1.153 Build 732159 Fullinndir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER