Bu Web Sitesi Ofis Ortamını Ayağınıza Getiriyor.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını, birçok iş kolunda evden çalışmayı zorunlu hale getirmiş bulunuyor.

Bu tür durumlara katkı sağlamak amacıyla çalışmalar yürüten Kids Creative Agency adlı tasarım şirketi, evden çalışmak zorunda kalanlara ofis ortamı sunmak için bir web sitesini açık hale getirmiş bulunuyor. Uygulamaya açılan imisstheoffice adlı site, bir ofiste normal ortamda bulunan tüm sesleri içerisinde barındırıyor.


Korona virüs salgını sebebiyle birçok işletme önlemler kapsamında bazı kararlar alarak çalışmaların evden sürdürülmesi kararını almış bulunuyor. Ofis ortamında çalışma alışkanlığına sahip olanları oldukça zorlayan bu durum, performans konusunda sıkıntılar yaşanmasına sebep olabiliyor. Bu durumun çözümüne katkı sağlamak amacıyla bir web sitesi tasarlayan Kids Creative Agency, siteyi kullanıcıların hizmetine sunmuş bulunuyor.

Ofiste çalışma alışkanlıklarına sahip bulunan kişilerin evlerinde de aynı rahatlıkla çalışmasına olanak sağlamak amacıyla kullanıma sunulan imisstheoffice.eu sitesine giriş yaparak sol alt köşedeki ‘’oynat’’ butonuna basılması halinde, ofis ortamında duyulmasına alışılmış olan sesler çalmaya başlıyor. Sağladığı ses efektleriyle evleri ofis ortamında çeviren site, çalışanın kendisini ofiste hissettirerek işe daha iyi konsantre olabilmesine katkı sağlıyor.

Yeni Web Sitesi Ofis Ortamındaki Tüm Detayları Eksiksiz Bir Şekilde Sunuyor

Ofis seslerine alışık olmayanlara garip gelse de ofis seslerine alışkın olanlar işe konsantre olabilmek için bazen bu ortama ihtiyaç duyabiliyor. Bu sitede anlaşılamayan konuşma sesleri, klavye sesleri, telefon veya yüksek devirde çalışan fan sesleri gibi daha birçok farklı ses mevcut bulunuyor. Ayrıca tasarımcı firma tarafından yapılan düzenleme ile sitede servis edilen harita üzerindeki alanlara tıklandığında, farklı objelerin seslerini özel olarak çalabilmenize olanak sağlayarak renkli bir ofis ortamı oluşturuyor.

Bu Web Sitesi Ofis Ortamını Ayağınıza Getiriyor. BENZER İÇERİKLER
Bu Web Sitesi Ofis Ortamını Ayağınıza Getiriyor. YAPILAN YORUMLAR